MASÁŽNE OLEJE
ECOU
500 ml

Oleje Ecou

popis

Sladké mandle – Zlepšuje krvný obeh, má anti-aging a zvlhčujúce vlastnosti. Účinne regeneruje a vyživuje suchú pokožku a obnovuje jej lesk. Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Chráni pokožku pred stratou kolagénových a elastínových vlákien. Obsahuje minerálne soli, bielkoviny, horčík a vitamíny zo skupín A, E, D, B.

Avokádo – Preniká hlboko do pokožky, zvlhčuje, zabraňuje vysušovaniu a vráskam, stimuluje regeneráciu buniek. Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Chráni pokožku pred stratou kolagénových a elastínových vlákien. Obsahuje vitamíny A, E a D, aminokyseliny, fytosteroly, nenasýtené mastné kyseliny a vláknité bielkoviny.

Sezam – Relaxuje, regeneruje, robí pokožku pružnou a lesklou. Odporúčame pri anticelulitídnych kúrach, relaxácii, znižovaní stresu a únavy. Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Chráni pokožku pred stratou kolagénových a elastínových vlákien. Obsahuje vitamíny A, E.

Jojoba – Spevňuje, tonizuje, zvlhčuje, zjemňuje a zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky. Chráni pokožku pred vonkajšími faktormi. Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Chráni pokožku pred stratou kolagénových a elastínových vlákien. Obsahuje vitamíny E, A a F, fytosteroly.

Hroznové jadierka – Intenzívne zvlhčuje pokožku, redukuje vrásky, zlepšuje krvný obeh, zmierňuje opuchy, regeneruje poškodené kapiláry a cievy. Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Chráni pokožku pred stratou kolagénových a elastínových vlákien. Obsahuje vitamín E.

Broskyňa a marhuľa – Poskytuje vitamíny, vyhladzuje, zjemňuje a regeneruje pokožku. Môže byť použitý v starostlivosti aj o veľmi citlivú pokožku. Vďaka svojej ľahkej konzistencii sa odporúča predovšetkým na masáž tváre. Neutralizuje pôsobenie voľných radikálov. Chráni pokožku pred stratou kolagénových a elastínových vlákien. Obsahuje vitamíny C, E a B.